• Липень 13, 2024

ЧЛЕНСТВО

ЧЛЕНСТВО

Стати членом Української федерації крикету дуже просто. Ви можете подати заявку на членство в Українській федерації крикету, заповнивши форму членства онлайн, надану нижче, і один із наших представників незабаром зв’яжеться з вами для подальших вказівок для завершення процесу членства.

Якщо ви не можете подати онлайн заявку через заповнення форми, ви також можете надіслати нам електронний лист на нашу пошту [email protected] із темою «Запит на членство» разом із вашими контактними даними, які були необхідні для заповнення форми. Плата за реєстрацію членства в УФК становить 200 грн на рік.

Зареєструвавшись в Українській федерації крикету, ви отримуєте можливість користуватися всіма привілеями та перевагами, що надаються учасникам. Усі члени УФК отримують такі переваги та можливості:

  1. Участь у всіх матчах / турнірах / лігах, організованих Українською федерацією крикету (за умови, що гравець повідомив оргкомітет про підтвердження своєї участі принаймні за 5 днів до події).
  2. Трансфер з рідного міста до матчевого центру та назад.
  3. Харчування та проживання від початку турніру/ліги до останнього дня події. 
  4. Ігрова форма та обладнання для матчу за умови, що гравець підтвердив свою участь принаймні за 5 робочих днів до події.
  5. Члени матимуть доступ до тренувальних установ УФК, попередньо повідомивши відповідний орган.
  6. Перша допомога у будь-яких надзвичайних ситуаціях, спричинених протягом усього періоду матчу.
  7. Усі видатні гравці отримують можливість стати частиною збірної України з крикету на міжнародних матчах.
  8. Члени УФК отримують декілька можливостей стати волонтером для розвитку крикету в українських місцевих школах для навчання дітей та підлітків основам крикету.

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, ЩОБ СТАТИ УЧАСНИКОМ UKRAINE CRICKET СЬОГОДНІ!